Kapesní brousek Mini Dog Bone, Lansky

 
 
Dostupnost Na objednávku
Můžeme doručit do
8.7.2022
150 Kč    
Kód produktu LCDOG
Značka Lansky
Kategorie Brousky a ocilky
Záruka 2 roky
 
Pohotovostní brousek Mini Dog Bone Lansky Kapesní brousek Mini Dog Bone Lansky, jak už název napovídá, svým tvarem připomíná malou psí kost. Přitom ale nabízí skutečně efektivní pomoc při broušení nožů s hladkým ostřím. Díky jeho kompaktním rozměrům ho snadno schováte do kapsy a použijete kdykoliv jen bude třeba. Brousek je tvořen keramickou tyčinkou, na obou koncích opatřenou plastovými chrániči prstů, které slouží k zajištění bezpečnosti při broušení. Použití kapesního brousku je rychlé a poměrně jednoduché, vždy však pracujte v klidu a opatrně tak, aby vám prsty nesjely na čepel. Šikovnou vychytávkou je možnost upevnění na klíče pomocí řetízku. Díky tomu budete mít brousek Mini Crock Stick stále po ruce, připraveni k naostření tupého nástroje, ať už jste kdekoliv. Hlavní znaky pohotovostní brousek ve tvaru psí kosti efektivní broušení nožů s hladkým ostřím kapesní rozměry keramická tyčinka opatřená patentovanými, plastovými chrániči prstů praktický přívěsek na klíče

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Americká společnost Lansky, celým názvem Lansky Sharpeners je předním světovým výrobcem brousků. Ne nadarmo se říká, že tupý nůž je nebezpečnější než nůž ostrý. Ať máte zavírací nůž, karambit, mačetu nebo sekeru, neměli byste zanedbávat údržbu, pokud chcete, aby váš nástroj plnil svůj účel a vydržel vám dlouhá léta. Udržet správný úhel při broušení volnou rukou je prakticky nemožné, proto Arthur Lansky Levine už v roce 1979 navrhl speciální brusný systém, který drží správný úhel při broušení a zaručí očekávaný výsledek. Při broušení nožů s hladkým i kombinovaným ostřím tak pomocí brusných sad Lansky snadno dosáhnete výsledků profesionála.

V portfoliu značky Lansky dále naleznete kvalitní kapesní brousky, kuchyňské brousky, brusné kameny, leštící kameny, multitool nástroje (multitool kleště), kvalitní zavírací nože, ocílky a v neposlední řadě také špičkové PREP sady (Preparedness, Resource, Equipment, Pack  je balíček nejdůležitějšího vybavení, které budete potřebovat v případě přírodní katastrofy nebo jiné krizové situace).