Prodejna je v plném provozu. Dodržujte prosím tyto pravidla.

Nabídka práce

Pro internetový obchod přijmeme administrativní pracovníka pro vyřizování agendy spojené s objednávkami a chodem e-shopu. Součástí práce může být obsluha a prodej na prodejně.

POŽADUJEME:

  • pozitivní přístup k práci a úsměv k zákazníkům
  • zájem v oblasti army, outdoor, camping výhodou
  • schopnost rychle vyhledávat a orientovat se v informacích na internetu
  • vysoké pracovní nasazení a odpovědnost za odvedenou práci
  • používání běžného kancelářského MS Office, práce s PC, internetem, sociálními sítěmi
  • výhodou je znalost práce s účetním programem Pohoda a předchozí zkušenosti s chodem e-shopu
  • samostatné uvažování a odpovědnost za odvedenou práci, cit pro detail
  • trestní bezúhonnost
  • zbrojní průkaz výhodou
  • AJ a PL jazyk výhodou

NÁPLŇ PRÁCE:

  • výpomoc s vyřizováním a vydáváním objednávek e-shopu
  • správa a příspěvků na sociálních sítích e-shopu
  • komunikace se zákazníky
  • zadávání, doplňování a upravování dat
  • pracovní doba 8:30 - 17:00 hod.

NABÍZÍME:

  • práce na HPP
  • motivující finanční ohodnocení, odměny v návaznosti na pracovní výkony
  • možnost odborného vzdělávání
  • pracovní místo s dobrou dostupnosti MHD
  • možnost nákupu zboží a vybavení pro osobní účely za zvýhodněné ceny
  • hrubá mzda 20 000 Kč

Životopisy zasílejte na store@batac.eu

Nástup možný ihned.