Startovací nábojka Walther 8mm - pistole 50ks

 
 
Dostupnost Na objednávku
Můžeme doručit do
22.8.2022
488 Kč    
Kód produktu 4.1214
Značka Walther
Kategorie Plynové, pyro a akustické náboje
Záruka 2 roky
 

Startovací hlukové náboje určené pro plynové pistole cal.8mm Náplň náboje nemá paralizující ani jiné účinky. Je určen k vytvoření hluku a na vystřelování světlic.

Po každé střelbě je nutno zbraň dukladně vyčistit. Pokud dojde u zanesení hlavně dochází k velkému tlaku na závěr zbraně a může dojít k jeho zničení. Používejte pouze originální a kvalitní střelivo známých výrobců, při používání levného střeliva může dojít k poškození zbraně.

 Parametry:

  • Značka Walther
  • Ráže 8 mm Blanc / .315
  • Typ zbraně pistole
  • Druh střeliva akustické
  • Typ náplně akustická
  • Balení [ks] 50

 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Německá zbrojovka Walther, přesněji řečeno Carl Walther byla založena Carlem Waltherem v roce 1886. Již více než 140 let tak vyrábí střelné zbraně pro služební i sportovní použití. Původní továrna v Zella-Mehlis byla po rozdělení Německa opuštěna a zbrojovka od 50. let 20. století sídlí v Ulmu ve spolkové zemi Bádensko-Württenbersko.

Sláva značky Walther začala s uvedením modelu PP (Polizei Pistole) a zejména modelu PPK (Polizei Pistole Kriminalmodell), jenž se stal ikonickou zbraní agenta 007.  Dalším slavným modelem je Walther P38, který se nechvalně zviditelnil v rukách příslušníků Wehrmachtu, nicméně dále pak sloužil i v odlehčené verzi P-1 v Bundeswehru až do 90. let.

V roce 1993 se Walther stal součástí koncernu Umarex. Walther dále vyrábí moderní služební pistole, zejména z řady PPQ a PPS, Umarex pak nabízí jejich airsoftové a plynové varianty. Walther se také dlouhodobě zaměřuje na sportovní střelbu a proto nabízí speciálně upravené sportovní varianty původně služebního modelu PPQ a dále má ve své nabídce celou řadu špičkových sportovních vzduchových a malorážkových zbraní pro olympijské disciplíny.