Artiach

Výsledek obrázku pro artiach outdoor logo

ARTIACH, samonafukovací karimatky? Jen málokdo u nás však ví, že ARTIACH znamená ve světě outdooru mnohem víc, než jen kvalitní samonafukovací karimatky. Jak široký sortiment výrobků bude logo ARTIACH označovat, to jistě netušili ani zakladatelé této firmy, Hidalgo a Artiach, když v roce 1928 ve španělské Zaragoze otevírali první sportovní obchod.

Postupem času se zejména na domácím Španělském trhu značka ARTIACH vypracovala na špičkového výrobce a prodejce stanů, spacích pytlů, batohů a dalších doplňků pro turistiku, horolezectví a kemping, přičemž vždy držela krok s nejmodernější technologií. Některá vylepšení jsou dokonce jejím patentem.
Při vývoji nové kolekce výrobků se návrháři vždy řídí mottem: „Nejvyšší kvalita a komfort při nejnižší váze“.

Před patnácti lety se zrodila nová myšlenka, která firmu a její zájmy posunula do dalších dimenzí – doplnit sortiment o kvalitní technické oblečení pro sport, aktivity v přírodě a volný čas, které je vyráběno pod značkou TRANGO WORLD.

Od doby vzniku se tato značka vyšvihla mezi opravdovou špičku a nyní vyrábí oblečení z nejmodernějších materiálů jako je Gore – Tex, Polartec, Windstopper, Schoeller nebo Cordura a to ve všech modifikacích těchto materiálů. Oblékne Vás od hlavy až k patě v létě i v zimě, pro sport i pro každodenní nošení. Název TRANGO WORLD začal být v západních zemích natolik známý a rozšířený, že se vedení společnosti rozhodlo postupně všechny výrobky přesunout pod toto jméno. Nyní se již můžeme setkat s batohy TRANGO WORLD, ale během dvou až tří let budou toto jméno nést i spací pytle a samonafukovací karimatky.
Značka ARTIACH & TRANGO WORLD má v současné době zastoupení ve 32 zemích po celém světě včetně České republiky.

Žádné produkty od výrobce Artiach nebyly nalezeny....