HydraPak

Hydrapak

Značka Hydrapak představuje synonymum pro kvalitní rezervoáry a lahve na vodu, které se vyrábějí ze špičkových materiálů a za použití jen těch nejmodernějších technologií. Díky tomu vynikají příkladnou odolností, snadnou údržbou a maximální funkčností.Značka Hydrapak představuje synonymum pro kvalitní rezervoáry a lahve na vodu, které se vyrábějí ze špičkových materiálů a za použití jen těch nejmodernějších technologií. Díky tomu vynikají příkladnou odolností, snadnou údržbou a maximální funkčností.
Firma pochází ze slunné severní Kalifornie, kraje vyprahlých plání, hlubokých lesů, strmých skal i vysokých zaledněných hor. Nabízí nepřeberné možnosti pro každého, kdo si nedokáže představit den bez toho, aniž by alespoň na chvíli šlápl do pedálů horského kola, proběhl se po úzkých stezkách, nebo přelezl pár náročných, ale krásných cest v příkrých žulových stěnách.


Nelze se proto divit, že právě zde vznikla v roce 1996 společnost, která od svého založení neusiluje o nic jiného, než nabízet aktivním lidem co nejlepší řešení pro doplňování tekutin při sportu a na cestách. Začalo to perfektními vaky na vodu a pokračovalo flexibilními lahvemi a objemnými rezervoáry, které se dají snadno sbalit a prázdné zabírají minimum prostoru.Firma Hydrapak už více než 20 let intenzivně pracuje na tom, aby své výrobky posouvala kupředu. Se stejným zanícením se věnuje drobným inovacím lety prověřených kousků i vývoji takových, které definují zcela nové kategorie. Opírá se přitom jak o vlastní zkušenosti, tak poznatky širokého týmu ambasadorů a nadšenců, kteří vaky a lahve užívají přímo v terénu. To vše s jednoduchým cílem, tedy pomoci lidem uhasit žízeň, ať už se vydají kamkoli.
Termoplastický polyuretan (TPU).


Materiál, který již 20 let tvoří základ všech flexibilních hydratačních produktů značky Hydrapak, a to z velmi prostého důvodu. Zatím se jednoduše nenašel jiný, který by toho dokázal nabídnout více. TPU je neuvěřitelně odolný, bez poškození se dokáže natáhnout až na pětinásobek své původní velikosti. Stěny výrobků díky tomu nemusí být tak silné, což se odráží ve výrazně nižší hmotnosti ve srovnání s tvrdými plasty či nerezovou ocelí. Materiál je to krom jiného také velmi bezpečný, neobsahuje totiž žádný podíl BPA a PVC.


Vysokofrekvenční svařování
Jednotlivé díly TPU drží pohromadě díky takzvanému vysokofrekvenčnímu svařování. Spoje pořízené touto pokročilou technologií jsou velmi silné, v podstatě dosahují stejné pevnosti jako původní materiál v jejich okolí. Na žádném z produktů HydraPak se nesetkáte s méně trvanlivým svařováním za tepla nebo dokonce lepenými spoji.


Snadný přístup
Původní vaky na vodu od společnosti Hydrapak měly podobně jako ty lodní rolovací uzávěr. Nejen že se snadno se plnily, taky se bez problémů daly obrátit naruby, což značně usnadňovalo čištění a sušení. Tyto prvky, za ta léta samozřejmě notně inovované, najdete na vacích Hydrapak i dnes, kdy tekutinu drží uvnitř nový uzávěr Slide-Seal.


Nízká váha a skvělá sbalitelnost
Materiál TPU je tak odolný, že stěny lahví a vaků mohou být řádově tenčí než u výrobků z tvrdých plastů. Produkty HydraPak jsou díky tomu velmi lehké, přitom nikterak neztrácejí na životnosti. Nízká váha ovšem není to jediné, co je činí výjimečnými. Pružnost TPU umožňuje jejich stlačení, a tak prázdné nezabírají v batohu takřka žádné místo.

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem