Vaude

VAUDE - moderní rodinný podnik a k přírodě ohleduplný evropský dodavatel outdoorového vybavení – bere velmi vážně svou odpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí. Tuto odpovědnost vdechujeme do všech našich třech obchodních segmentů: Mountain Sports (Horské sporty), Bike Sports (Cyklistika) a Packs ‘n Bags (Tašky).

Už od roku 2001 pracujeme s přísnými environmentálními pravidly bluesign®, kterými   je řízený celý proces textilní výroby. Byli jsme také první outdoorová společnost, která získala certifikaci EMAS. Chceme a také nadále budeme zlepšovat náš přístup k životnímu prostředí, proto jsme si dali za cíl postupně přetvořit celou produktovou paletu tak, aby byla vyrobena podle nejvyšších standardů souvisejících s ochranou životního prostředí. Snažíme se, aby náš(váš) svět byl lepším místem.

VAUDE chová v úctě všechny své vztahy s ostatními a s přírodou kolem nás. Rádi bychom se stali nejekologičtějším evropským outdoorovým dodavatelem, aby si všichni sportovci, nejen dnešní ale i generace následující, mohli užívat přírodu naplno. Jsme na této cestě průkopníky, kdy konvence a hranice toho, co je možné, jsou pro nás obrovskou výzvou.

VAUDE má své kořeny v horských sportech. Vášeň, kterou  zažíváme na výstupech, a mír, který se v nás rozhostí při dosažení vrcholů, jsou to, co nás pohání. Bez hor by VAUDE nebylo tím, čím je. Hory jsou našim základem, jsou symbolem naší značky a představují vysoká očekávání, která klademe na sebe nejen jako na firmu, ale také na naše výrobky.

  • Drive Van Doprava zdarma Kód: 602004
    Drive Van
    Skladem Značka: Vaude Záruka: 2 roky

    17 990 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.