Vaude

VAUDE - moderní rodinný podnik a k přírodě ohleduplný evropský dodavatel outdoorového vybavení – bere velmi vážně svou odpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí. Tuto odpovědnost vdechujeme do všech našich třech obchodních segmentů: Mountain Sports (Horské sporty), Bike Sports (Cyklistika) a Packs ‘n Bags (Tašky).

Už od roku 2001 pracujeme s přísnými environmentálními pravidly bluesign®, kterými   je řízený celý proces textilní výroby. Byli jsme také první outdoorová společnost, která získala certifikaci EMAS. Chceme a také nadále budeme zlepšovat náš přístup k životnímu prostředí, proto jsme si dali za cíl postupně přetvořit celou produktovou paletu tak, aby byla vyrobena podle nejvyšších standardů souvisejících s ochranou životního prostředí. Snažíme se, aby náš(váš) svět byl lepším místem.

VAUDE chová v úctě všechny své vztahy s ostatními a s přírodou kolem nás. Rádi bychom se stali nejekologičtějším evropským outdoorovým dodavatelem, aby si všichni sportovci, nejen dnešní ale i generace následující, mohli užívat přírodu naplno. Jsme na této cestě průkopníky, kdy konvence a hranice toho, co je možné, jsou pro nás obrovskou výzvou.

VAUDE má své kořeny v horských sportech. Vášeň, kterou  zažíváme na výstupech, a mír, který se v nás rozhostí při dosažení vrcholů, jsou to, co nás pohání. Bez hor by VAUDE nebylo tím, čím je. Hory jsou našim základem, jsou symbolem naší značky a představují vysoká očekávání, která klademe na sebe nejen jako na firmu, ale také na naše výrobky.

Žádné produkty od výrobce Vaude nebyly nalezeny....

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.